BIO

 

Nazywam się Grażyna Polasiak.

 

Jestem właścicielką firmy "Apostrofa"

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy w obszarze edukacji, zarządzania oświatą, szkoleniem oświatowych kadr kierowniczych oraz pracy samorządowej.

Jestem założycielką i prezeską Stowarzyszenia Kobiet 18+, liderką i innowatorką, mocno zaangażowaną w pracę na rzecz środowiska lokalnego. Autorką wielu publikacji w czasopismach branży edukacyjnej, jak również aktywną redaktorką bloga. Za swoją wieloletnią dzialalność, zostałam uhonorowana statuetką Kryształ Kultury 2020. Otrzymałam także nominację do tytułu Osobowość Roku 2020 przez Dziennik Zachodni. W wolnych chwilach realizuję się artystycznie- tworzę  rzeźby techniką papier mache'. Zdarza mi się napisać jakiś liryk.

Od zawsze edukowałam, szkoliłam, kierowałam, tworzyłam, organizowałam. Zawsze z ludźmi i wśród nich. Wiele lat praktyki wspierania, motywowania, rozwijania drugiego człowieka, w sposób naturalny zaowocowało rozszerzeniem mojej działalności o prowadzenie projektów coachingowych z klientem indywidualnym.

Ukończyłam studia na Politechnice Śląskiej. Posiadam również dyplomy i wieloletnią praktykę w zakresie pedagogiki i psychologii, studia podyplomowe z zakresu zarządzania, certyfikat z zakresu life coachingu. Przykładam ogromną wagę do rozwoju osobistego. Aktualnie prowadzę indywidualne sesje coachingowe. Specjalizuję się w zmianie dotyczącej redukcji zbędnych kilogramów dla dorosłych  kobiet w każdym wieku.

Jestem praktykiem, nie teoretykiem, i w tym zawarta jest moja moc. Sama bowiem, na własnym organizmie,  przeszłam proces redukcji masy ciała z fantastycznym rezultatem. I od 6 lat utrzymuję wskaźnik masy na właściwym poziomie, bez efektu Jo-Jo. Dieta, którą proponuję jest autorska,  różniąca się od powszechnie lansowanych diet, dlatego proces zmiany jest zdrowy, bezpieczny, przyjemny i nie obciążający psychicznie.

Udzielam także wsparcia w różnorodnych problemach osobistych i życiowych. Wspieram proces każdej życiowej zmiany Klientki. Prowadzący do zmiany wizerunku, marki osobistej, akceptacji siebie, odnalezienia w sobie wartości, odnalezienia radości  i szczęścia.

 

Swoją pracę wykonuję z pasją, zaangażowaniem, poszanowaniem prawa i indywidualności klienta.

Prywatnie jestem kobietą szczęśliwą i  spełnioną. Kocham przyrodę, muzykę, poezję i podróże. Regularnie uprawiam moją ulubioną dyscyplinę sportu- nordic walking. Staram się zapewniać sobie harmonię ducha i ciała. Jestem ciekawa świata i ludzi.

Jeśli jest Ci ze mną "po drodze" zapraszam do skorzystania z moich usług. Również on-line.

 

 

Do góry